Terrain Tamer - Náhradní díly pro off road 4WD / 4×4

 

 

Pro4WD.cz  ›  WeatherTech

WeatherTech – Kvalitní příslušenství pro vaše auto

WeatherTech se zaměřuje na výrobu těch nejkvalitnějších příslušenství pro vaše vozidlo. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou číslo jedna. Zjistěte více o značce WeatherTech a o tom, jak pracujeme a zajišťujeme si stálou základnu spokojených zákazníků.

U značky WeatherTech jsme pyšní na naše investice do výrobní infrastruktury a dokonale rozumíme trhu, na kterém pracujeme. Prostřednictvím tvořivosti, produktivity a inovací a s pozorností věnovanou ochraně přírody budeme i nadále vyvíjet ta nejlepší automobilová příslušenství, která jsou k dispozici, abychom chránili a zlepšovali váš užitek z vlastnictví vozidla – jednoduše řečeno, budeme dělat svou práci tak, jak se dělat má!

Technologicky na výši

Interní centrum pro vývoj výrobků

Centrum pro vývoj produktů v Downers Grove, Illinois (USA) je místem, kde přicházejí na svět skvělé nápady. Naši vývojoví projektanti využívají ty nejsofistikovanější nástroje pro shromažďování dat a pro reverzní inženýrství složitých tvarů ve vozidlech, jako jsou například povrchy podlah, nákladní prostory, okenní otvory nebo blatníky. V konečném důsledku se spojí výzkum a vývoj, inženýrství, návrh produktů, výroba nástrojů i marketing, aby vytvořily ta nejlepší automobilová příslušenství na trhu od konceptu až k zákazníkovi!

Inženýrské normy

Pro vytváření nejlepších produktů na trhu je zapotřebí přesnost a velký talent. Abychom to dokázali, naši průmysloví návrháři, návrháři nástrojů i personál ve výrobě využívají nejmodernější a plně integrované softwarové platformy pro počítačem podporované projektování (CAD) a počítačem podporovanou výrobu (CAM). Prostřednictvím objemového modelování vytváříme 3D obraz komponent pro návrh a analýzu součástí. Dále používáme volné modelování povrchů, při kterém jsou povrchy definovány, oříznuty a spojovány tak, aby vytvořily jeden objekt, čímž se v podstatě výrobek projektuje a na počítači se dokazuje jeho proveditelnost.

Důraz na kvalitu

Nároční automobiloví nadšenci již dlouhodobě považují společnost MacNeil Automotive za dodavatele příslušenství v kvalitě, která nemá obdoby, od konceptu až ke spotřebiteli. Kromě značky WeatherTech dodáváme výrobky celé řadě výrobců automobilů (OEM) jako dodavatel originálního vybavení. MacNeil v současné době dodává příslušenství všem čtyřem německým výrobcům luxusních vozidel a zároveň celé řadě dalších výrobců automobilů po celém světě! Naše zaměření na kvalitu jasně ukazuje naše kontinuální certifikace podle jakostní normy ISO9001.

Hlavní sídlo naší společnosti se nachází v Itálii, v Parmě. Naše moderní sídlo skrývá celou řadu zdrojů – od plnění objednávek po marketing i přepravu – vše se dělá z jednoho místa a tak, jak se to dělat má! Jenom pár kroků od našeho skaldu najdete naši vlastní podnikovou prodejnu otevřenou pro veřejnost, která vystavuje a nabízí k prodeji ty nejlepší výrobky pro ochranu vozidel!


Máte dotaz nebo přání? Napište nám:


Předmět dotazu či objednávky Kontaktní údaje
Co vás zajímáFloorLiner - gumové koberce do auta

Gumové koberce FloorLiners jsou měřené laserem, aby dokonale ochránily přední, zadní i postranní části prostoru pro chodidla ve vašem vozidle. Pro dosažení maximální pevnosti a spolehlivosti jsou koberce FloorLiners vyrobeny z velmi hustých základových materiálů a jsou navrženy se zvláštní vrchní vrstvou, jejímž úkolem je zachytit nečistoty z bot a oblečení.

FloorLiner

gumové koberce do auta

Při hledání co nejmodernějšího konceptu ochrany podlah pracovali talentovaní designéři a konstruktéři společnosti WeatherTech neúnavně na vývoji nejpokrokovější ochrany podlah, která je v současné době k dispozici!

Koberec WeatherTech FloorLiner zakryje koberec interiéru přesně a kompletně pro dosažení „dokonalé ochrany interiéru“! Koberec WeatherTech FloorLiner zakryje koberec interiéru vpředu, vzadu i po stranách prostoru pro chodidla. Díky digitálnímu měření povrchů v interiéru laserem je dosaženo vždy dokonale padnoucích rozměrů!

Patentovaný extrudovaný materiál s vysokou hustotou (High-Density Tri-Extruded – HDTE) zaručuje pevnost základové vrstvy v kombinaci s třecí plochou koberce a povrchem příjemným na dotek! Moderní povrchová úprava vytváří kanálky pro odvádění kapalin a nečistot do spodních záchytných vrstev a dále do sběrné vrstvy pro maximální omezení pohybu kapalin při jízdě! Kapaliny zachycené ve sběrné vrstvě pryč od bot a oblečení se z koberce WeatherTech FloorLiner snadno odstraní přes práh dveří. Snadno a lehce!

WeatherTech – kombinace technologie a ochrany v každém počasí!

Zadní FloorLiner

Zadní FloorLiner používá celou řadu konstrukčních prvků stejných jako přední koberec FloorLiner a (pokud je v nabídce) je vyroben z našeho vlastního TPO (termální polyolefin) vyráběného na zakázku, který je nejen odolný proti opotřebení, ale zároveň zůstává i při extrémních teplotách pružný. Zadní FloorLiner se dodává v jednom nebo ve dvou kusech podle jednotlivých typů vozidel.

Pomáhá zachovat hodnotu vozidla pro případ prodeje

Naše koberce FloorLiners také pomáhají zachovat hodnotu vozidla pro prodej! Jednoduše řečeno, náklady na vlastnictví vozidla jsou rozdílem mezi cenou, za kterou vozidlo koupíte, a cenou, za kterou jej prodáte. Hodnotu vozidla při prodeji ovlivňuje řada faktorů: najeté kilometry, stav vnějšku automobilu, údržba a samozřejmě stav interiéru. Koberce FloorLiner jsou navrženy, konstruovány a vyrobeny v USA.

Koberce FloorLiner jsou určeny pro použití s koberci instalovanými při výrobě v továrně. Pokud specifikace neuvádí opak, nehodí se pro použití na vinylové podlahy ve vozidlech. Před instalováním našich nových koberců WeatherTech FloorLiner z vozidla odstraňte vaše staré koberce.

Barvy, které vidíte na svém monitoru, nemusí díky rozdílům v kalibraci monitorů odpovídat skutečným barvám výrobku.

Cargo/Trunk Liner - gumové vany do kufru

Pro automobily, SUV a mini dodávky

Cargo/Trunk Liners jsou gumové vany do kufru měřené laserem a vyrobené na míru, které chrání interiér vašeho vozidla před rozlitými kapalinami, nečistotami a mastnotou a mají zvýšený okraj pro zachycení rozlitých kapalin ve vaně.

gumové vany do kufru

Cargo Liner

Gumové vany WeatherTech Cargo Liner zaručují dokonalou ochranu kufru a nákladového prostoru. Naše vany Cargo Liner jsou digitálně navrženy tak, aby vašemu vozidlu dokonale padly. Dále mají zvýšený okraj pro ochránění interiéru vašeho vozidla před rozlitými kapalinami, nečistotami a mastnotami a tím vaši investici chrání před opotřebením.

Jsou vyrobeny z našeho vlastního TPE vyráběného na zakázku, který je odolný proti opotřebení a zároveň si zachovává pružnost i při extrémních teplotách. Vany WeatherTech Cargo Liner mají strukturovaný povrch, po kterém přepravovaný náklad neklouže. Jsou ideální pro převážení čehokoli, od zahradnických potřeb po stavební materiály nebo dokonce domácí zvířata.

Vany WeatherTech Cargo Liner splňují normu FMVSS302. Jsou navrženy, konstruovány i vyráběny v USA a dodávají se pro kufry automobilů, mini dodávky a SUV.

Vany Cargo Liner poskytují:

 • Ochranu interiéru vozidla před různými druhy opotřebení
 • Tvarování na míru speciálně pro vaše vozidlo
 • Snadnou instalaci
 • Vysoký vnější okraj pro zachycení rozlitých kapalin
 • Rychlé a jednoduché čištění
 • Protiskluzový povrch
 • Ochranu a zachování dobrého stavu nákladního prostoru a koberce v kufru
 • Odolnost a trvanlivost
 • Barvy, které vidíte na svém monitoru, nemusí díky rozdílům v kalibraci monitorů odpovídat skutečným barvám výrobku.

Univerzální gumové koberce do auta

Pružné koberce do vašeho vozidla

Univerzální koberce do auta jsou pružné koberce do vozidel do každého počasí vyráběné na míru s hlubokými kanálky, které bezpečně zachycují vodu, sůl, bláto i písek. Koberce do každého počasí jsou konstruovány tak, aby se při teplotách pod bodem mrazu nekroutily a nepraskaly.

univerzální gumový koberec do auta

Koberce do auta do každého počasí

Koberce WeatherTech do každého počasí mají hluboké kanálky pro zachycení vody, soli, bláta i písku. Naše koberce do každého počasí jsou vyráběny z moderního termoplastického elastomeru (TPE) podobného gumě, který je schválený pro OEM, je téměř bez zápachu a bez obsahu latexu, škodlivých PVC, kadmia a olova a je kompletně recyklovatelný! Koberce do každého počasí jsou konstruovány tak, aby si zachovávaly pružnost i při velmi nízkých teplotách, a mají ochrannou nepřilnavou povrchovou úpravu pro rychlé a snadné čištění. Pro zamezení posunu mají koberce do každého počasí na spodní straně protiskluzové drážky.

Koberce do každého počasí WeatherTech se vyrábějí v Americe podle standardů ISO 9001 a dále splňují normu FMVSS302, která je pro vás zárukou kvality. Dodávají se pro automobily, nákladní vozidla, mini dodávky a SUV.

Koberce do každého počasí jsou určeny pro maximální ochranu podlahy vašeho vozidla. Mnohé z našich předních a zadních koberců jsou určeny pro konkrétní modely, zatímco jiné jsou navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly požadavkům vozidel různých tvarů a velikostí. Některé velikosti zadních koberců jsou určeny pro oříznutí na míru, aby se dokonale hodily pro téměř jakýkoli typ vozidla.

Barvy, které vidíte na svém monitoru, nemusí díky rozdílům v kalibraci monitorů odpovídat skutečným barvám výrobku.

Ofuky bočních skel

Okenní chrániče proti dešti

Ofuky bočních skel jsou na míru vyráběné okenní chrániče proti dešti a nečistotám, které umožňují cirkulaci čerstvého vzduchu přiotevřenými okny i v nepříznivém počasí. Ofuky bočních skel dále pomáhají snížit hladinu hluku způsobeného větrem při odvětrávání tepla z interiéru.

chránič okna - ofuk bočního skla

Ofuky bočních skel

Díky ofukům bočních skel WeatherTech si můžete užívat čerstvý vzduch s příslušenstvím instalovaným do okenní drážky, které má vzhled originálního vybavení. Jsou vyráběny z nejkvalitnějšího akrylového materiálu o tloušťce 3 mm. Instalace je rychlá a jednoduchá a nejsou k ní zapotřebí externí pásky.

Ofuky bočních skel od WeatherTech jsou přesně vyráběné tak, aby dokonale pasovaly do okenní drážky vašeho vozidla. Tyto úzkoprofilové ofuky bočních skel pomáhají snížit hladinu hluku způsobeného větrem a umožňují větrání vzduchu z interiéru. Naše lehce zabarvené ofuky bočních skel jsou jediné ofuky na světě, které jsou vyráběny ze zasklívacího materiálu schváleného americkým ministerstvem dopravy. Pro většinu vozidel jsou k dostání ve světlé a tmavé barvě. Jsou navrženy a konstruovány v USA a ručně se vyrábí v Německu.

Ofuky bočních skel poskytují:

 • Maximální využití čerstvého vzduchu
 • Průhledný materiál
 • Kvalitu na úrovni OEM
 • Elegantní aerodynamický design
 • Snížení hluku způsobeného větrem
 • Instalaci v okenní drážce
 • Instalaci bez použití nevzhledných externích pásek
 • Minimalizaci zahřívání interiéru při parkování
 • Udržení bočních skel v suchu v deštiZačátek stránky | Mapa stránek | Kontakty | Přidat k Oblíbeným položkám | Aditiva do nafty

All rights reserved © abcRedakce.czrešerše, copywriting, webové služby, propagace – 2012–2019