Terrain Tamer - Náhradní díly pro off road 4WD / 4×4

 

 

Pro4WD.cz  ›  Spoilery a lemování

Sklolaminátové doplňky

Sklolaminátové doplňky Lem blatníku nebo hezký spoiler dodá vašemu terénnímu vozidlu nový charakter. Naše lemy i spoilery jsou cenově výhodné, snadno se instalují a jsou dostatečně pevné, takže ledasco vydrží.

Lemování blatníků vozidla je snadné, barvu lemování si můžete změnit podle libosti. V naší nabídce máme různé lemy okolo blatníků i spoilery pro terénní auta značky Toyota, Nissan, Suzuki, Ford a některé další.

Všechny sklolaminátové lemy a spoilery pro nás vyrábí australský výrobce Fibreglass Replacement Panels (FRP). V případě zájmu o nákup nás kontaktujte pro další informace.


Standardní lem okolo blatníku automobilu (Standard Wheel Arch Flares)

Základní specifikace tohoto typu lemování: Ekonomická varianta lemování okolo blatníků. Spodní hrana lemu je bez vyztuženého zaoblení, které lemu zajišťuje pevnější konstrukci a během jízdy zároveň odvádí stříkající vodu.

Lemy jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních materiálů plně srovnatelnými s ostatními produkty FRP (Fibreglass Replacement Panels). Standardní lemy k blatníkům jsou k dispozici pouze v bílém provedení.

Vyztužený luxusní lem okolo blatníku auta (Deluxe Wheel Arch Flares)

Základní specifikace tohoto typu lemování: Vyztužené zaoblení spodní hrany lemu, pevnější konstrukce, elegantní design, lem pro celou řadu modelů.

Lemy blatníků ve variantě deluxe jsou k dispozici v základní bílé barvě. Příplatek za černou barvu je 795 Kč s DPH (za kompletní sadu čtyř lemů) nebo za 495 Kč s DPH (za pár dvou lemů). Pro Nissan GQ a Ford Maverick naopak pouze v základní černé barvě.

Designový lem okolo blatníku terénního automobilu (Factory-Style)

Základní specifikace tohoto typu lemování: Designový a konstrukční vzhled těchto lemů blatníků se svým provedením maximálně blíží originálnímu provedení.

Lemy kolem blatníků ve variantě Factory jsou k dispozici v základní černé barvě, pakliže objednatel nebude specifikovat jinou barvu. V bílé barvě je lem k dodání na vyžádání a bez příplatku.

Střešní spoiler zadního okna terénního auta (Rear Dust Deflector)

Základní specifikace spoileru: K dispozici v základní černé barvě. Na sérií Land Cruiser 80 je spoiler dodáván včetně 40cm brzdového světla a kabelů. Balení zahrnuje montážní sadu.

Sklolaminátové doplňky Sklolaminátové doplňky Sklolaminátové doplňky

Spoiler chrání zadní okno proti prachu a dešti. Vozidlu dodává výrazný estetický vzhled. K dispozici jsou také spoilery pro modely série Land Cruiser 80 se zadními křídlovými dveřmi.Máte dotaz nebo přání? Napište nám:


Předmět dotazu či objednávky


Kontaktní údaje
Co vás zajímá
Co je to pohon 4×4 a 4WD ?

Pod pojmem 4 × 4 rozumíme vozidlo, které má pohon na všechna čtyři kola. Konstrukce four-wheel drive (4WD) je pro tento typ vozidel jednou z nejtypičtějších. Konstrukce 4WD vám umožňuje mít pohon 4×4 k dispozici neustále. Auto 4WD je schopné provozu i na suchých a pevných podkladech, kde by se přiřaditelný pohon předních kol poškodil. Pohon na 4WD je pohodlný a bez nutnosti ruční obsluhy.

Rozeznáváme dva základní druhy konstrukcí four-wheel drive a to klasické 4WD a vedle toho takzvané full 4WD. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Klasické 4WD je takový druh konstrukce, kdy za běžných podmínek pohání vůz pouze jedna náprava. Většinou je to zadní náprava. V případě potřeby si pohon na všechna čtyři kola zapne sám řidič. Při tomto klasickém four-wheel drive pohonu nemá vůz středový diferenciál. Přední a zadní hnací hřídele spolu proto nespolupracují. Přední náprava díky tomu může jet rychleji, než zadní. Tento takzvaný part time 4WD je výhodný zvláště pro mokrý povrch.

Full 4WD je takový tip konstrukce, kdy pohon funguje pomocí mezinápravového diferenciálu, respektive doplňuje přední a zadní nápravové diferenciály. Síla motoru je v takovém případě distribuována na všechna čtyři kola současně a neustále. Při jízdě v těžkém terénu je hlavní provozní nevýhodou mezinápravového diferenciálu jeho uzávěrka.

Rostoucímu počtu uživatelů vozidel s pohonem 4WD vychází vstříc nové české zastoupení Terrain Tamer. Jeho prostřednictvím teď mají i tuzemští spotřebitelé přístup ke 40 tisícům náhradních dílů pro své automobily 4 × 4.


náhradní díly pro vozidla 4x4 a 4WD Terrain Tamer je obchodní značka stejnojmenné australské automobilové společnosti, založené v roce 1969. Vyvíjíme a prodáváme náhradní díly pro automobily s pohonem 4×4, respektive 4WD.

Naše dlouholetá činnost v oblasti off road automobilů 4WD od počátku vychází z rostoucí poptávky po autodílech a po příslušenství pro automobily 4WD. Náročné přírodní podmínky australského vnitrozemí jsou pro vývoj autodílů do off road vozidel ideální. Web Pro4WD.cz je jediný autorizovaný dovozce náhradních dílů Terrain Tamer do ČR.Začátek stránky | Mapa stránek | Kontakty | Přidat k Oblíbeným položkám | Aditiva do nafty

All rights reserved © abcRedakce.czrešerše, copywriting, webové služby, propagace – 2012–2019