Terrain Tamer - Náhradní díly pro off road 4WD / 4×4

 

 

Pro4WD.cz  ›  Palivový systém

Palivový systém pro off road automobily 4WD

náhradní díly pro vozidla 4x4 a 4WD

Kvalitní péče o palivový systém vašeho terénního automobilu 4WD s pohonem na čtyři kola patří ke standardům našeho servisu. Terrain Tamer dodává kompletní řadu žhavicích svíček, které jsou vhodné pro široké spektrum japonských vozidel s pohonem na 4×4.Nabízíme žhavicí svíčky pro 4WD vozidla těchto značek:

  • Toyota
  • Nissan
  • Mitsubishi
  • Isuzu
  • Diahatsu
  • Mazda

VideoprezentaceMáte dotaz nebo přání? Napište nám:


Předmět dotazu či objednávky


Kontaktní údaje
Co vás zajímá
Co je to pohon 4×4 a 4WD ?

Pod pojmem 4 × 4 rozumíme vozidlo, které má pohon na všechna čtyři kola. Konstrukce four-wheel drive (4WD) je pro tento typ vozidel jednou z nejtypičtějších. Konstrukce 4WD vám umožňuje mít pohon 4×4 k dispozici neustále. Auto 4WD je schopné provozu i na suchých a pevných podkladech, kde by se přiřaditelný pohon předních kol poškodil. Pohon na 4WD je pohodlný a bez nutnosti ruční obsluhy.

Pokud žijete uprostřed velkoměsta, mohli byste snad mít i dojem, že cestování australskou savanou (odkud Terrain Tamer pochází) se s tuzemským venkovem nedá srovnávat. Rostoucí prodeje off-road vozidel všude ve světě (včetně České republiky) však ukazují něco jiného. Ve skutečnosti totiž i malá Česká republika disponuje mnoha cestami vytyčenými v tak členitých partiích, že off-road vozidla s pohonem 4WD jsou zde účinně využívána. Doménou terénních automobilů přitom nejsou jen horské a podhorské pohraniční oblasti Čech, Moravy a Slezska. Běžně se s nimi setkáte i ve vnitrozemí.

Rostoucímu počtu uživatelů vozidel s pohonem 4WD vychází vstříc nové české zastoupení Terrain Tamer. Jeho prostřednictvím teď mají i tuzemští spotřebitelé přístup ke 40 tisícům náhradních dílů pro své automobily 4 × 4.


náhradní díly pro vozidla 4x4 a 4WD Terrain Tamer je obchodní značka stejnojmenné australské automobilové společnosti, založené v roce 1969. Vyvíjíme a prodáváme náhradní díly pro automobily s pohonem 4×4, respektive 4WD.

Naše dlouholetá činnost v oblasti off road automobilů 4WD od počátku vychází z rostoucí poptávky po autodílech a po příslušenství pro automobily 4WD. Náročné přírodní podmínky australského vnitrozemí jsou pro vývoj autodílů do off road vozidel ideální. Web Pro4WD.cz je jediný autorizovaný dovozce náhradních dílů Terrain Tamer do ČR.Začátek stránky | Mapa stránek | Kontakty | Přidat k Oblíbeným položkám | Aditiva do nafty

All rights reserved © abcRedakce.czrešerše, copywriting, webové služby, propagace – 2012–2019